KONST / Litografier / Färglitografi 13989036
nr 1398 9036
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 16/200, daterad 1988. Motivet: 36x31cm, yttermått inklusive ram: 51x46cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 maj 2021
kl 18:59:21
24/5 17:41:01